Скоп’є (Північна Македонія) – господар наступного XVIII літнього ЄЮОФ у 2025 році
29 Липня 2023 Поділитися
Скоп’є (Північна Македонія) – господар наступного XVIII літнього ЄЮОФ у 2025 році

Європейські олімпійські комітети (ЄОК) оголосили місто, де пройде наступний літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Північна Македонія стане 25-ою європейською країною, яка прийме юнацький фестиваль, і 16-ою, де відбудеться саме літній фестиваль. Центром спортивного життя у 2025 році стане Скоп’є – столиця та найбільше місто Північної Македонії.

Під час оголошення цього рішення в рамках XVII літнього ЄЮОФ-2023 у Маріборі (Словенія) президент ЄОК Спірос Капралос подякував меру Скоп’є Данелі Арсовській і президенту Національного олімпійського комітету Північної Македонії Даніелю Дімевскі за їхнє бажання провести захід.

 «ЄОК радий оголосити Скоп’є місцем проведення літнього EYOF 2025 року. Ми впевнені, що ви організуєте успішний захід і подаруєте молодим спортсменам Європи спогади на все життя в Північній Македонії… Для нас завжди важливо, щоб ми проводили наші заходи в країнах по всій Європі, і я з нетерпінням чекаю тісної співпраці з усіма, хто організовуватиме захід у Північній Македонії протягом наступних двох років», - сказав Капралос.

У свою чергу, президент НОК Північної Македонії Даніель Дімевскі сказав: «Від свого імені та від усіх інших важливих зацікавлених сторін у країні я запевняю вас, що EYOF-2025 у Скоп’є встановить нові високі стандарти щодо місць проведення, кількості видів спорту, споруд тощо. Я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами в Скоп'є».

Напередодні Фестивалю в Маріборі організатори заходу уже відвідали Скоп’є та висловили свої враження від побаченого. Детальніше –  за посиланням: https://www.eurolympic.org/skopje-confirmed-as-summer-eyof-2025-host/

А вже сьогодні під час урочистої церемонії закриття XVII літнього ЄЮОФ-2023 прапор ЄOC передадуть до Північної Македонії.

Медіа