Юнацька олімпійська команда повернулась в Україну
31 Липня 2023 Поділитися

Сьогодні, 31 липня, національна збірна команда України, що брала участь у XVII літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Маріборі (Словенія), повернулась в Україну. Юні олімпійці привезли додому 12 нагород, яскраві враження та позитивні емоції.

В Олімпійському домі відбулась зустріч керівництва Національного олімпійського комітету України й профільного міністерства із медалістами та представниками офіційної делегації України.

Міністр молоді та спорту України, президент НОК України Вадим Гутцайт поспілкувався з підлітками та дізнався про їхні враження від Фестивалю. У вітальному слові лідер олімпійського руху в Україні наголосив, що медалі спортсменів – це заслуга всієї команди. Він подякував усім спортсменам, тренерам, представникам штабу, міністерства та НОКу за командну роботу.

Слова вдячності від імені всіх спортсменів висловили дворазові призери ЄЮОФ-2023: гімнаст Іван Рудий та дзюдоїстка Крістіна Опанасенко. Вони передали Вадиму Гутцайту Державний прапор України, з яким їх проводжали на Фестиваль і на якому всі цьогорічні медалісти залишили на згадку свої підписи.

Водночас, на згадку про участь у цьому мультиспортивному континентальному спортивному заході всі представники команди отримали символічні фото з побажаннями олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта. Під час зустрічі президент НОК України вручив призерам та їхнім тренерам пам’ятні подарунки. А на згадку про зустріч зробили спільне фото.

Медіа