#DoLikeOlympians знову завітав до юних учасників табору «Аквабенд-СумДУ»
02 Серпня 2023 Поділитися
#DoLikeOlympians знову завітав до юних учасників табору «Аквабенд-СумДУ»

У стінах Сумського державного університету триває літній табір «Аквабенд-СумДУ». Нова зміна, нові зустрічі, нові знайомства. Але незмінною традицією залишається Всеукраїнський проєкт серед дітей та молоді «Do Like Olympians», який знайомить дітей із відомими спортсменами та олімпійським рухом.

Цього разу до табору завітали голова відділення НОК України в Сумській області, срібна призерка Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з біатлону Олена Петрова та стипендіат відділення Національного олімпійського комітету України Сумської області, кандидат у майстри спорту зі спортивної акробатики Анастасія Семерня.

У рамках Олімпійського чату «Знайомтесь – це ми!» Олена Петрова розповіла відпочиваючим про свою спортивну кар’єру, захоплення та шлях до успіху. Вона поділилась своїми думками щодо секрету чемпіонства та дала поради, як бути успішним у навчанні та спорті, чому потрібно вести здоровий спосіб життя. Із захопленням діти слухали та ставили додаткові запитання щодо подорожей олімпійської призерки на різні континенти задля участі у різних міжнародних змаганнях. Не менше цікавості було і до її нагород із різних чемпіонатів та Олімпійських Ігор.

Почесні гості підготували та провели для дітей Олімпійську вікторину. За правильні відповіді усі отримували тематичні подарунки: футболки «Do Like Olympians», брендовані зошити, браслети, олівці та наліпки. Найактивніші - книгами «Олімпійські Ігри відродження».

Від знань про олімпійських рух перейшли до рухової активності. Олімпійська медалістка провела для учасників табору олімпійську руханку.

На згадку про зустріч дітям залишаться символічні подарунки та сувеніри від НОК України, автографи відомих спортсменів і спільні фото.

Медіа