«Чат з чемпіонами». Інтерактивна зустріч з амбасадорами Європейського тижня спорту
02 Жовтня 2023 Поділитися
«Чат з чемпіонами». Інтерактивна зустріч з амбасадорами Європейського тижня спорту

29 вересня НОК України провів масштабний онлайн-захід в рамках Європейського тижня спорту, який триває з 23 по 30 вересня. В ньому взяли участь президент НОК України Вадим Гутцайт, амбасадори ЄТС, уславлені олімпійці Ольга Харлан, Олександр Абраменко, Людмила Лузан, Ярослава Магучіх, Георгій Зантарая, а також представники регіональних відділень НОК України та учні загальноосвітніх навчальних закладів.

З вітальним словом до учасників онлайн-зустрічі звернувся президент НОК України Вадим Гутцайт, а також представник Європейської комісії Пітер Фішер.

Після виконання гімну та хвилини мовчання за загиблими захисниками України, учасники заходу мали унікальну можливість в режимі онлайн-конференції поспілкуватися з зірковими амбасадорами ЄТС, задати їм свої питання, дізнатися про їх досягнення, спортивний шлях та новини зі світу професійного спорту.

Спортсмени радо ділилися історіями свого успіху, розповідали про труднощі, з якими їм доводилося зіштовхуватися, а також мотивували учнів до активного спортивного способу життя.

Президент НОК України Вадим Гутцайт, а також кожен з амбасадорів відповіли на 5 запитань від школярів з усіх куточків України, після чого кожен з уславлених спортсменів обрав запитання, яке йому сподобалося найбільше. Автори цих запитань отримають цінні подарунки від НОК України.

Завершилася онлайн-зустріч виконанням олімпійського гімну, а також переглядом відео з активностями від кращих спортсменів України.Медіа