Важкоатлетка Каміла Конотоп та плавець Олександр Желтяков – найкращі спортсмени вересня-2023!
02 Жовтня 2023 Поділитися
Важкоатлетка Каміла Конотоп та плавець Олександр Желтяков – найкращі спортсмени вересня-2023!

Експертна комісія НОК України з визначення найкращих спортсменів місяця та їх тренерів розглянула досягнення спортсменів на провідних міжнародних змаганнях в олімпійських видах програми, що проходили у вересні 2023 року.

«Найкращою спортсменкою вересня 2023 року» визнано Камілу Конотоп –срібну призерку чемпіонату світу з важкої атлетики за сумою двоборства у ваговій категорії до 59 кг (м. Ер-Ріяд, Саудівська Аравія). Зазначимо, що Каміла також стала срібною та бронзовою призеркою чемпіонату світу в окремих видах програми – ривку та поштовху.

«Найкращим тренером вересня 2023 року» став особистий тренер Каміли Конотоп – Валерій Нікулін.

За підготовку найкращої спортсменки вересня 2023 року Каміли Конотоп нагороду отримають Федерація важкої атлетики України та Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України.

Уже вдруге у поточному році у номінації «Найкращий юний спортсмен місяця» перемагає плавець Олександр Желтяков! У вересні Олександр став чемпіоном світу з плавання серед юніорів на дистанції 100 м – встановив дорослий та юніорський рекорди України, здобув олімпійську ліцензію та отримав звання «Найкращий спортсмен турніру серед чоловіків».

Крім того дніпрянин виборов золото на дистанції 200 м, а також срібло на 50 м на спині, ставши першим українцем, якому вдалося виплисти на цій дистанції з 25 секунд.

Також вдруге звання «Найкращий тренер юного спортсмена місяця» отримає особистий тренер Олександра Желтякова – Олександр Кулик!

НОК України щиро вітає наших спортсменів із перемогами! Пишаємося вами та бажаємо подальших успіхів на міжнародних аренах!

Медіа