Президент НОК України Вадим Гутцайт відкрив дитячий боксерський турнір памʼяті загиблих боксерів-бійців ЗСУ
14 Листопада 2023 Поділитися
Президент НОК України Вадим Гутцайт відкрив дитячий боксерський турнір памʼяті загиблих боксерів-бійців ЗСУ

Сьогодні у Києві відбувся унікальний спортивний захід – дитячий боксерський турнір, участь в якому взяли 25 хлопців та дівчат – юних боксерів із Донбасу. Захід присвятили пам’яті спортсменів, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Ідея проведення такого заходу належить спортивному репортеру, журналісту Леоніду Веселкову та волонтеру Дмитру Капустинському. Під час волонтерських виїздів на передову хлопці не раз заїжджали в міста та селища і бачили, як діти продовжують тренуватися навіть за відсутності елементарних умов для цього. Добре знаючи про спорт (Дмитро професійно займався боксом, а Леонід роками висвітлює спортивну тему), хлопці вирішили провести турнір, де діти могли хоча б кілька днів пожити у більш безпечних умовах, тренуватися в облаштованих залах, спілкуватися з однолітками та відчути підтримку спортивної родини.

Ідею підтримали та допомогли організувати дитячий турнір чемпіонка світу з боксу Аліна Шатерникова, журналіст Микола Васильков, віцепрезидент Федерації боксу міста Києва, тренер Геннадій Ніколайчук, волонтерська організація «Спілка поруч», ГО «Військові капелани Києва», ГО «Рестовратор» та небайдужі волонтери.

На дитячий боксерський турнір до столиці України запросили юних боксерів, їхніх тренерів та рідних із Краматорська, Селідово, Покровська, Бахмуту, Добропілля та Гірника. У Києві на дітей з Донбасу чекав професійний ринг, судді, арбітри, умови для тренування, всі етапи професійних змагань та поєдинки із ровесниками столичних клубів, - справжнє спортивне свято.

Підтримати та привітати юних боксерів прийшли видатні спортсмени: Олімпійський чемпіон, президент НОК України Вадим Гутцайт, боксер Денис Берінчик, альпіністка Тетяна Яловчак, баскетболіст Станіслав Медведенко, а також президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк та військові.

У вітальній промові Вадим Гутцайт висловив слова вдячності захисникам, які боронять Україну та поставили інтереси Держави вище власних. Окремо учасники заходу віддали шану Янголам спорту, які стали болючою втратою для спортивної родини України. Ілля Шевляк презентував присутнім проєкт з аналогічною назвою, що має на меті увіковічнити пам’ять про Героїв.

Така увага та пошана відгукнулися в серцях присутніх у залі дружин, дітей і батьків наших спортсменів-захисників. Спортивні поєдинки пройшли у дружній атмосфері. А на юних боксерів чекали подарунки та нагороди.

Медіа