Наталія Власова очолить Відділення НОК України в Запорізькій області
20 Листопада 2023 Поділитися
Наталія Власова очолить Відділення НОК України в Запорізькій області

За таке рішення проголосували 16 листопада учасники VI звітно-виборної конференції Запорізького обласного Відділення НОК України. Наталія Власова – начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, віцепрезидент Федерації легкої атлетики Запорізькоі області. Також на цю посаду претендував народний депутат України 9-го скликання, президент Запорізької обласної федерації гандболу Геннадій Касай.

В цілому в рамках звітно-виборної конференції члени виконкому Відділення розглянули низку питань. Голова ЗОВ НОК України Володимир Лобанов поінформував присутніх про діяльність очолюваного Відділення протягом кількох останніх років. Також було представлено звіт ревізійної комісії ЗОВ НОК України за період 2018-2023 рр.

У частині обрання нового складу Відділення НОК України в Запорізькій області на період 2023-2026 рр. учасники конференції обрали нового голову Відділення, його заступників та відповідального секретаря, а також склад Виконкому та ревізійну комісію.

Окрім того, на порядку денному були також питання про бюджет ЗОВ НОК України на 2024рік та про «Програму розвитку олімпійського руху в Запорізькій області» на 2024 рік.

Фізкультурно-спортивний актив області вітає пані Наталію з обранням на посаду голови обласного олімпійського осередку та бажає успіхів і натхнення на новій посаді. Вперед до спортивних перемог!

Медіа