Вадим Гутцайт взяв участь у звітно-виборчій асамблеї Відділення НОК України у Дніпропетровській області
01 Грудня 2023 Поділитися

У другий день робочого візиту на Дніпропетровщину президент НОК України Вадим Гутцайт відвідав поранених українських бійців в обласній клінічній лікарні імені І. Мечникова.

Спільно з головним лікарем Сергієм Риженком вони вручили подарунки від НОК України та підписали прапор, який символізує щирість у підтримці поранених бійців та колективу лікарні.

Після цього президент НОК відвідав одну з основних спортивних споруд області – спорткомплекс «Олімпійський», який включає в себе легкоатлетичний стадіон та манеж, споруду з залами для дзюдо, гімнастики, танців та інших видів спорту.

Оглянувши спортивну інфраструктуру та вручивши подарунки юним атлетам, президент НОК зустрівся з тренерським колективом Дніпропетровського фахового коледжу спорту з яким обговорили наболіли питання та перспективи щодо подальшого розвитку.

На завершення свого візиту Вадим Гутцайт взяв участь у звітно-виборчій асамблеї відділення НОК України у Дніпропетровській області. У запеклій боротьбі новим очільником олімпійського руху в регіоні став президент Федерації дзюдо України, член Виконкому НОК України Михайло Кошляк.

Президент НОК України побажав успіху новообраному очільнику Відділення, а також висловив сподівання, що завдяки енергії та пристрасті до спорту Михайла Кошляка вдасться досягти нових вершин у питанні розвитку олімпійського руху в області.

Медіа