Відбулось засідання Комісії «Осередки НОК України»
07 Грудня 2023 Поділитися
Відбулось засідання Комісії «Осередки НОК України»

Сьогодні, 7 грудня, у рамках триденного візиту суб’єктів олімпійського руху на Житомирщину для участі у семінарі НОК України відбулося чергове засідання Комісії «Осередки НОК України», яке модерував голова Комісії Володимир Ковальов.

У рамках розгляду питань порядку денного голова Комісії Володимир Ковальов підбив результати діяльності Комісії та представив на розгляд членів Комісії план роботи на 2024 рік. Члени Комісії підтримали звіт та пропозиції до плану подальшої роботи.

Секретар Комісії, начальник відділу розвитку олімпійського руху та організації спортивно-масових заходів НОК України Вікторія Веселова поінформувала присутніх про особливості реалізації у 2023 році проєктів НОК України та можливості для їх продовження. Учасники засідання обговорили кілька моментів щодо проведення у навчальних закладах «Олімпійського лелеченяти». В результаті конструктивної дискусії прийнято рішення продовжити реалізацію цього проєкту із внесенням певних правок до умов проведення заходу.

Окремо учасники засідання обговорили план прийому та розгляду звітів про роботу олімпійських осередків за підсумками 2023 року. Узгоджену позицію планується довести до відома керівників відділень НОК України під час семінару.

Медіа