Ярослава Магучіх та Олександр Желтяков – найкращі спортсмени 2023 року
25 Грудня 2023 Поділитися
Ярослава Магучіх та Олександр Желтяков – найкращі спортсмени 2023 року

За їхніми виступами спостерігали сотні тисячі вболівальників. Їхнім перемогам раділа вся країна. Їхні імена вписані в сучасну історію спорту України золотими літерами.

За рішенням Експертної комісії НОК України з визначення найкращих спортсменів та тренерів місяця за результатами виступів українських атлетів на провідних міжнародних змаганнях в олімпійських видах програми за підсумками 2023 року:

«Найкращою спортсменкою 2023 року» стала Ярослава Магучіх – чемпіонка світу та ІІІ Європейських ігор з легкої атлетики (стрибки у висоту);

«Найкраща тренерка 2023 року» – Тетяна Степанова – особиста тренерка Ярослави Магучіх;

«Найкращим юним спортсменом 2023 року» визнано Олександра Желтякова –  дворазового чемпіона світу та Європи з плавання серед юніорів, володаря олімпійського нормативу (на дистанціях 100 та 200 м на спині);

«Найкращим тренером юного спортсмена 2023 року» став Олександр Кулик – особистий тренер Олександра Желтякова.

Звісно, що серед нагород наших титулованих спортсменів є і відзнаки Національного олімпійського комітету України. Так, у 2023-му Ярослава Магучіх стала «Найкращою спортсменкою серпня-2023». Її тренерка також була відзначена за успіхи вихованки.

Олександр Желтяков та його тренер Олександр Кулик впродовж 2023 року двічі отримували нагороди НОК України як найкращий юний спортсмен місяця та найкращий тренер юного спортсмена місяця (у липні та у вересні).

Тепер їхні колекції нагород поповняться новими відзнаками.

За підготовку найкращої спортсменки 2023 року Ярослави Магучіх нагороди отримають і Федерація легкої атлетики України та Центральний спортивний клуб Збройних Сил України.

Олімпійська родина пишається переможцями року! Щиро вітаємо з перемогами на спортивних аренах, бажаємо подальших звершень та розквіту професійної кар’єри! Бажаємо підійматися на найвищі сходинки п’єдесталу, щоб весь світ разом із нами співав гімн України!

Медіа