Спортсмени, тренери, спортивні журналісти та фотографи – володарі особливих нагород НОК України
26 Грудня 2023 Поділитися

Яскравими подіями завершується 2023-й для олімпійської родини України. Сьогодні, 26 грудня, в Олімпійському домі відбулось нагородження переможців конкурсу «Найкращий спортсмен місяця» за жовтень і листопад, а також найкращих спортсменів 2023 року та переможців Всеукраїнського конкурсу спортивних журналістів «Олімпійська Україна».

У вітальній промові президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт подякував усім за роботу та наголосив, що наступний рік – олімпійський.

«Олімпійські ігри – це круті змагання. І перемагають на них справжні особистості. У вас є всі шанси на перемогу. Головне – бути впевненим у собі, скористатися цим шансом та добре зробити те, що вмієте», – побажав Олімпійський чемпіон спортсменам, які готуються до Олімпіади в Парижі у 2024 році.

Тренерам Вадим Гутцайт подякував за командну роботу, а представникам Федерації дзюдо України (яку представляв перший віцепрезидент Василь Волошин) та Федерації легкої атлетики України (яку представляла в.о. президента Ольга Саладуха) побажав побільше досягнень для представників їхніх видів спорту та ліцензій на Олімпіаду.

Сьогодні президент НОК України вручив нагороди дзюдоїстам Дільшоту Халматову, Назару Віскову (найкращим спортсменам листопада 2023 року) та тренеру Віталію Дуброві. В режимі онлайн долучився до заходу найкращий спортсмен жовтня – 2023 Ілля Ковтун (гімнаст) та його тренерка Ірина Горбачева.

Для Дільшота Халматова ця нагорода особлива – адже отримує її вперше. На відміну від нього, юний плавець з Дніпра Олександр Желтяков у поточному році вже двічі був визнаний найкращим юним спортсменом місяця (у липні та вересні). Тепер його колекція нагород поповнилася ще однією – «Найкращий юний спортсмен 2023 року».

Серед спортсменів віком від 18 років «Найкращою спортсменкою 2023 року» стала Ярослава Магучіх. У своєму відеозверненні титулована легкоатлетка подякувала усім за підтримку та високе визнання її досягнень.

«Ми раді, що маємо можливість привітати кращих спортсменів, гордість нашої держави, які прославляють Україну в світі», - сказала маркетинг-директор «INTERSPORT України» Анастасія Каплан.

Уже за доброю традицією усі спортсмени, тренери, федерації, відзначені НОК України за підготовку найкращих спортсменів, отримали від компанії «Епіцентр К» та «INTERSPORT» подарунки.

Пам’ятні плакетки, цінні подарунки від НОК України та сертифікати від компанії-партнера «Епіцентр К» та «INTERSPORT» отримали й переможці Всеукраїнського конкурсу спортивних журналістів «Олімпійська Україна». Комісія НОК України «Преса та комунікації» напередодні розглянула усі подані заявки та роботи і визначила переможців у 15-и номінаціях.

Примітно, що серед переможців Конкурсу є журналісти з Вінницької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей, а також з Польщі – Олена Котляр, українська журналістка,  ведуча спортивних новин Польського радіо для України, яка активно висвітлює виступи українських спортсменів у різних ЗМІ.

Символічно нагороди та подарунки журналістам і фотографам вручили ті, хто зазвичай потрапляє у об’єктиви камер та дає їм інтерв’ю, - президент НОК України Вадим Гутцайт, відомі спортсмени – переможці конкурсу «Найкращий спортсмен місяця» та «Найкращий спортсмен 2023 року», а також колеги «по цеху» - члени Комісії НОК України «Преса та комунікації».

На згадку про цей день залишаться неймовірні емоції та яскраві світлини.

Медіа