Відбулось перше у 2024 році засідання Виконавчого комітету НОК України
02 Січня 2024 Поділитися
Відбулось перше у 2024 році засідання Виконавчого комітету НОК України

Сьогодні, 2 січня, в режимі онлайн під головуванням президента Національного олімпійського комітету України Вадима Гутцайта відбулося перше в новому 2024 році засідання членів Виконкому організації.

Особливу увагу учасники засідання приділили питанням підготовки до участі збірної команди України в IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх Канвондо-2024. Зокрема, було затверджено поіменний склад команди, а також обговорено стан екіпірування команди, організаційно- документального оформлення та вирішення логістичних питань.

На порядку денному також були питання щодо співпраці НОК України  з регіональними відділеннями НОК України, фізкультурно-спортивними товаристами, спортивними федераціями з олімпійських видів спорту та суб’єктами олімпійського руху.

Так, з урахуванням Плану бюджету НОК України на 2024 рік, ухвалено рішення щодо надання у 2024 році цим структурам фінансової допомоги (адміністративних грантів) у розмірі:

федераціям з олімпійських видів спорту для забезпечення їх ефективної діяльності  – по 75 тис грн,

фізкультурно-спортивним товариствам та відомствам для проведення спільних заходів, спрямованих на популяризацію олімпійського руху, спорту та здорового способу життя, – по 80 тис грн,

регіональним відділенням НОК України для здійснення їх статутної діяльності – по 100 тис грн (для обласних осередків та відділення у м. Київ; окрім відділень у м. Горішні Плавні – 40 тис грн, відокремлених підрозділів АР Крим та м. Севастопіль – по 10 тис грн).

Загальний розмір адміністративних грантів становитиме понад 6,1 млн грн.

Серед іншого прийнято рішення щодо ротації та виплати іменної допомоги від НОК України стипендіатам відділень НОК України в Дніпропетровській області та м. Горішні Плавні, визначення патронатства  НОК України за окремими спортивними змаганнями та заходами у 2024 році.

Медіа