Юнацька збірна України отримала олімпійське екіпірування на Канвондо-2024
03 Січня 2024 Поділитися

Трохи більше ніж 2 тижні залишається до старту IV Юнацьких Олімпійських ігор, які з 19 січня по 1 лютого прийматиме провінція Канвондо (Південна Корея). На престижному мультиспортивному форумі Україну представлятимуть 44 спортсмена у 12 спортивних дисциплінах.

Традиційно Національний олімпійський комітет України екіпірував членів юнацької збірної команди України якісним комплектом спортивного одягу, який було надано компанією 4F.

Кожен член збірної команди України отримав близько 50 найменувань спортивного екіпірування, яке призначене як для парадного, так і повсякденного носіння: костюми для нагороджень та урочистих подій, костюми для тренувань, декілька видів курток, кофти, штани, футболки, термобілизна, взуття, рюкзак, валіза, аксесуари тощо.

Олімпійська екіпіровка відповідає сучасним дизайнерським трендам, виготовлена з тканин, розроблених з урахуванням кліматичних умов Південної Кореї, де температурні показники сягають від 5 градусів тепла в прибережних зонах, до позначки в мінус 25 градусів на змагальних високогірних локаціях. Кольорова гама, яка використовується в колекції, вміло поєднує традиційні синьо-жовті кольори з палітрою, що символізує твердість та незламність українського духу.

Бажаємо нашим спортсменам вдалих виступів, нових цікавих знайомств та приємного досвіду участі у головному зимовому мультиспортивному форумі планети!

Медіа