Рада атлетів Національного антидопінгового центру розпочала роботу
09 Січня 2024 Поділитися
Рада атлетів Національного антидопінгового центру розпочала роботу

8 січня Рада атлетів Національного антидопінгового центру провела в Олімпійському домі інавгураційне засідання.

У ході засідання обговорено актуальні питання антидопінгової роботи в Україні,  визначено першочергові напрямки та завдання у роботі ради – як колегіально-дорадчого органу Національного антидопінгового центру.

Члени ради зійшлися на думці, що налагодження взаємодії між Національним антидопінговим центром та спортсменами, а також представлення та підтримка інтересів спортивної спільноти у відносинах з НАДЦ з антидопінгових питань будуть серед пріоритетів у її практичній діяльності.

Головою Ради атлетів НАДЦ обрано Юрія Чебана – заслуженого майстра спорту України, дворазового олімпійського чемпіона, члена Комісії атлетів НОК України, а заступником голови – Юлію Ткач, заслуженого майстра спорту України, чемпіонку світу з вільної боротьби.

«Ми задоволені тим, що вдалося сформувати персональний склад Ради атлетів НАДЦ саме у такому складі – за участю винятково авторитетних спортсменів, очевидних лідерів українського спорту, яскравих особистостей. Переконані, що Рада атлетів стане якраз тим механізмом, який необхідний як спортсменам у взаємодії з національною антидопінговою організацією, так і НАДЦ - у практичному просуванні ідеї чистого спорту», - наголосив під час засідання Сергій Попик, директор НАДЦ.

Медіа