Визначено прапороносців збірної України на церемонію відкриття Юнацьких Олімпійських ігор Канвондо-2024
18 Січня 2024 Поділитися
Визначено прапороносців збірної України на церемонію відкриття Юнацьких Олімпійських ігор Канвондо-2024

19 січня в корейські провінції Канвондо відбудеться церемонія відкриття IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор Кавнвондо-2024. Церемонія паралельно проходитиме одразу у двох місцях – у прибережному кластері Ігор на знаменитій арені «Каннинський овал», а у гірському кластері на арені «Йонпхьон Доум».

Прапороносцями збірної України на церемонії відкриття в Каннині, яку відвідають більшість українських атлетів, хто вже прибув до Кореї, стануть скелетоніст Ярослав Лавренюк та біатлоністка Валерія Шейгас.

«Хотів би висловити вдячність, що мої спортивні досягнення так високо оцінили і надали право бути прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Юнацьких Олімпійських іграх. Всі ми дуже мотивовані гідно представити нашу країну тут, в Кореї, показати, що ми гідні їхньої допомоги, що ми є не тільки гарними спортсменами, а й чудовими людьми, - зазначив Ярослав Лавренюк.

«Я дуже щаслива бути прапороносцем нашої команди. Для мене це велика честь і відповідальність. Буду з гордістю нести наш прапор і  дуже сподіваюся, що ми зможемо порадувати всіх нашими результатами, адже зараз кожен свій успіх ми присвячуємо нашій країні і її захисникам», - сказала Валерія Шейгас.

Відзначимо, що Ярослав Лавренюк є бронзовим призером цьогорічного чемпіонату світу зі скелетону серед юніорів, в свою чергу Валерія є неодноразовою чемпіонкою України з біатлону.

Церемонія відкриття змагань відбудеться 19 січня о 12 годині за київським часом. Трансляція церемонії відкриття відбуватиметься на телеканалі Суспільне Спорт, а також буде доступною на сайті Olympics.com.

Медіа