Санкар Андрій Муц: «Траса в Кореї добре знайома для нас, адже ми вже двічі тут виступали»

Першою українською командою, яка прибула до Кореї напередодні старту IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор, стали представники санного спорту. За майже тиждень перебування в провінції Канвондо юні спортсмени встигли випробувати змагальний трек, ознайомитися з інфраструктурою олімпійського селища та завезти нові знайомства з представниками інших країн.
Про те, як проходить адаптація в Кореї, враження від змагальної траси та загалом атмосфери Ігор пресслужбі НОК України розповів 16-річний учень Львівського фахового коледжу Андрій Муц:
«Зараз мене переповнюють лише позитивні емоції. Враження від Кореї дуже гарні. Сподобалося, що нас тут тепло прийняли. В олімпійському селищі є багато активностей, в яких можна взяти участь і виграти круті призи. Окрім того спілкуємося зі спортсменами з інших країн, обмінюємося значками.
Що стосується змагальної траси, то вона у чудовому стані, все готово до старту. Ми вже двічі до цього на ній виступали. Особливу увагу тут потрібно звернути на старт. Чим краще розпочнеш – тим швидше фінішуєш. Також тут є досить непроста крива, з якою потрібно гарно впоратися. Важливо, що у нас вже була можливість потренуватися на цьому треку. Було п’ять заїздів у яких ми досить непогано себе проявили».
Відзначимо, що перші комплекти нагород санкарі розіграють 20 січня в жіночих одиночках і чоловічих двійках. В Україні трансляція змагань буде доступною на телеканалі Суспільне Спорт.
13-е березня 2026 р.На льодовій арені «Айсберг» обговорили стратегію популяризації зимових видів спорту на Полтавщині
11-е березня 2026 р.#OlympicLab в початковій школі Чернігова
11-е березня 2026 р.Спортивне свято у прифронтовому Синельниківському районі