Поліна Пуцко емоційно прокоментувала свій бронзовий виступ на зимових ЮОІ-2024
23 Січня 2024 Поділитися
Поліна Пуцко емоційно прокоментувала свій бронзовий виступ на зимових ЮОІ-2024

Лік медалям на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Канвондо (Республіка Корея) відкрила 17-річна біатлоністка Поліна Пуцко, яка виборола «бронзу» в спринтерській гонці дівчат.

За словами юної спортсменки, після фінішу вона не могла повірити, що стала третьою в цій боротьбі. «До мене підійшов представник Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) і сказав: “Вітаю, ти третя” – і в мене на очах одразу виступили сльози, переповнювали емоції», – розказала пресслужбі НОК України Поліна Пуцко.

Зазначимо, що сьогодні досить складні погодні умови на Alpensia Biathlon Centre для всіх учасників гонки: на вулиці морозні -17 градусів та добрячий вітер. Але саме ця погода сприяла переможному фіналу нашої спортсменки: «Мені вдається добре стріляти саме у вітер, на відміну від тихої погоди, тож це була абсолютно моя атмосфера. Я робила ставку саме на цей спринт».

На останніх колах Поліна йшла в трьох секундах від другого місця, але розуміла, що її основний резерв вона використала ще на третьому колі, тож довелося з останніх сил виборювати перемогу. «В мене дуже боліли ноги, було дуже тяжко. Але я терпіла цей біль та робила все, що було в моїх силах, аби добігти до фінішу», - зізналась спортсменка.

Своїй перемозі Поліна Пуцко завдячує ЗСУ, завдяки яким вона мала можливість потрапити на ці змагання, а також своїм рідним та тренерам, які вірили і підтримували її на шляху до Юнацьких ігор.

Програма біатлону не завершується, завтра відбудеться змішана естафета, де Поліна Пуцко виступить у складі команди. Тож бажаємо відпочити після сьогоднішнього вдалого виступу та налаштуватися на новий старт!


(c) 2024 - International Olympic Committee / Luiza Moraes / Jonathan Nackstrand / Joe Toth - All Rights Reserved. In partnership with ANOC. 

Медіа