«Дорога до Олімпіади для українських атлетів»: розпочато прийом заявок на участь у проєкті
26 Лютого 2024 Поділитися
«Дорога до Олімпіади для українських атлетів»: розпочато прийом заявок на участь у проєкті

Національний олімпійський комітет України запрошує представників (спортсменів та тренерів) олімпійських видів спорту взяти участь в інноваційному проєкті «Road to the Olympics for Ukrainian Athletes» («Дорога до Олімпіади для українських атлетів»), який реалізовується за кошти Європейського Союзу в рамках Програми у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту «Еразмус+».

Проєкт має на меті допомогти українським атлетам підвищити результативність за допомогою індивідуальних планів роботи, спрямованих на вдосконалення їхніх когнітивних навичок у спорті.

Суть проєкту полягає в тому, щоб запропонувати учасникам інноваційну тренувальну програму, яка поєднує в собі методи Mind Coaching, найсучасніші когнітивні інструменти навчання та конкретний, безперервний та персоналізований план, адаптований до потреб атлетів та їхніх цілей.

Відібрані тренери та спортсмени безкоштовно отримають від партнерів сучасне технічне обладнання для щоденних 7-хвилинних тренувань, пройдуть навчання щодо того, як застосовувати цю методологію, відтворювати її в майбутньому та використовувати її якнайкраще. Методологія тренувань спрямована на покращення ментального здоров’я, підвищення концентрації уваги та рівня стресостійкості.

Учасниками проєкту можуть бути атлети, які відповідають таким критеріям:

вік атлетів – 16 років і старше;

спортивні досягнення та потенціал: важливо, щоб атлети мали спортивні досягнення на Всеукраїнських змаганнях та високий потенціал для подальшого розвитку, входили до складу національної збірної команди України з олімпійського виду спорту або знаходитись в резерві збірної команди;

базове знання англійської мови;

готовність використовувати методику ментального тренінгу: кандидати/кандидатки мають бути готові щодня присвячувати 7 хвилин тренуванню за допомогою запропонованої методики протягом 6 місяців;

здатність до командної роботи: ефективна взаємодія з тренерами та іншими учасниками проекту;

мотивація та відданість: висока мотивація до участі в проєкті та готовність до активної роботи над власним розвитком; здатність аналізувати власні тренування та працювати над покращенням;

згода на участь у дослідницькій частині проекту: готовність до участі в наукових дослідженнях та зборі даних.

При відборі учасників для участі у проєкті буде забезпечено дотримання  принципу гендерної рівності. Участь у проєкті є тривалою в часі (6 місяців) та передбачає 2 тижневі виїзди за кордон для участі в тренінгах. Участь у проєкті має бути інтегрована у плани тренувальної та змагальної діяльності.

Витрати на участь у проєкті (відрядження та технічне обладнання) покриваються програмою «Еразмус+».

Для участі в проєкті до 15 березня 2024 року необхідно подати на розгляд робочої групи (в НОК України) лист від національної федерації та заповнити опитувальник за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScliNjkHCCnz2sojWo31YpJSIWoT_2iS0i51HlzUMsAC_EJoA/viewform.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі в проєкті та скористатися можливістю підвищити свої результати!

Медіа