У Харкові відбувся XV турнір з водного поло пам’яті Олексія Баркалова
08 Травня 2024 Поділитися
У Харкові відбувся XV турнір з водного поло пам’яті Олексія Баркалова

Вперше з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України на Харківщині відновлено проведення турніру з водного поло, присвяченого пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона, заслуженого майстра спорту Олексія Баркалова. Захід відбувся днями на базі спорткомплексу Національний технічний університет «Харківський політехнічний iнститут».

Змагання, організовані кафедрою фізичного виховання НТУ «ХПІ», управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації та Харківської міської ради, відбулись під егідою НОК України та його Відділення в Харківській області.

Участь у турнірі взяли спортсмени команд «Харківська область-1» (тренери: Тарас Головкін, Віталій Гудін) та «Харківська область-2» (тренерський склад: Сергій Колточихін, Дмитро Гуренко). На жаль, у зв’язку з безпековою ситуацією в місті запрошені команди з інших областей не змогли приєднатися до участі у змаганнях.

 Захід розпочався з покладання квітів до меморіальної дошки та вшанування пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона Олексія Баркалова. На урочистому відкритті турніру з вітальною промовою виступили почесні гості: ректор НТУ «ХПІ», член-кореспондент Національної академії наук України Євген Сокол, завідувач кафедри фізичного виховання Олексій Юшко, директор КЗ «Харківський фаховий коледж спортивного профілю» Анатолій Попов, директор Харківського фахового коледжу спорту Ігор Приходько, заступник голови Відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв, депутат Харківської обласної ради, почесний президент Харківського дипломатичного клубу Сергій Чернов, представники обласної федерації з водного поло.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих воїнів, які віддали життя за майбутнє України.

У результаті змагань золоту нагороду здобула команда «Харківської області – 1», а віцечемпіоном турніру стала команда «Харківської області – 2».  Гості отримали пам’ятні подарунки від Оргкомітету, а спортсмени та тренери були нагороджені медалями й кубками Відділення НОК України в Харківській області. За підтримки партнера ТМ «Хладик» переможці та призери турніру отримали солодощі.

Медіа