Долучайтеся до онлайн-опитування про лідерство у спортивних організаціях!
24 Травня 2024 Поділитися
Долучайтеся до онлайн-опитування про лідерство у спортивних організаціях!

Стартував перший етап дослідження у рамках проєкту ЄС «Еразмус+» «Olympic Committees’ Leadership Program» (Програма лідерства Олімпійських комітетів), що передбачає проведення опитування серед представників спортивної спільноти країн-партнерів проєктів. Координатором даного проєкту є Польський олімпійський комітет, серед партнерів – Греція, Хорватія, Нідерланди та Україна.

Анкету розроблено координаторами та партнерами проєкту. Результати дослідження допоможуть визначити, яких навичок, на думку цільової групи, не вистачає, на чому потрібно зосередити програму, які теми обирати для семінарів тощо.

Дослідження є дуже важливим кроком для подальшої реалізації проєкту, бо зібрана інформація стане базою для успішної реалізації проєкту, котрий, безумовно, може бути цікавим як для спортсменів, які розуміють важливість подвійної кар’єри, так і для тренерів, представників федерацій, фахівців тощо.

Запрошуємо Вас долучитись до анонімного онлайн-опитування та до 31 травня дайте відповіді на актуальні питання.  

Нагадаємо, що метою проєкту «Olympic Committees’ Leadership Program» є сприяння відповідальному лідерству в спортивних організаціях, просування подвійної кар’єри серед спортсменів, створення відповідального лідерського потенціалу національних спортивних федерацій.

У рамках проєкту передбачається проведення семінарів для майбутніх лідерів національних спортивних федерацій та спортсменів-олімпійців, розвиток їхніх лідерських навичок і знань, онлайн-сеанси в прямому ефірі з прикладами для наслідування з країн проєкту, а також програма наставництва, де майбутніх лідерів навчатимуть провідні лідери.

Щонайменше 80 учасників від країн-партнерів проєкту візьмуть участь у семінарах. Після цього буде запроваджено програму менторства, що триватиме від 3 до 6 місяців та сприятиме реалізації проєкту, обраного учасниками. Це дозволить сформувати набір навичок серед учасників і розширить охоплення проєкту.

Медіа