- НОК України
- Новини
-
Олімпійські змагання
- Олімпійські ігри
- Юнацькі Олімпійські ігри
- Європейські ігри
- Всесвітні пляжні ігри
- Європейські юнацькі олімпійські фестивалі
- Виступи українців на Олімпійських іграх
- Виступи українців на Юнацьких Олімпійських іграх
- Виступи українців на Європейських іграх
- Виступи українців на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях
- Доброчесність спорту
27 листопада Вадим Гутцайт разом з представниками Національного олімпійського комітету України обговорили з міжнародною консультанткою програми “Спорт заради розвитку” Карлоттою Джуссані перспективи участі в європейських спортивних програмах.
Відкриваючи зустріч, президент НОК України Вадим Гутцайт наголосив на важливості міжнародної співпраці в умовах війни. За його словами, незважаючи на складні обставини, Україна бачить можливість не лише відновити, але й модернізувати спортивну галузь:
«Війна створила чимало випробувань для нашої спортивної спільноти. Багато спортивних споруд було пошкоджено або зруйновано, а наші спортсмени та тренери борються з проблемами переміщення та психічного здоров’я. Незважаючи на все це, НОК України бачить у цьому шанс не просто відновити, а зробити спорт в Україні сильнішим у майбутньому».
У межах наради, присвяченої участі України у програмах ЄС, Вадим Гутцайт підкреслив: «Минулий рік став для нас великим кроком. НОК України вперше приєднався до програми Erasmus+, зараз ми є частиною чотирьох проєктів. Ці проєкти допомагають нам вирішувати ключові проблеми у спорті».
Голова Комісії НОК України “Антураж атлета” Ольга Данько підготувала та представила можливі напрями розвитку співпраці України з Європейським Союзом. Учасники конференції мали можливість ознайомитися з перспективами участі у різних програмах.
Карлотта Джусанні звернула увагу на можливості участі у проєктах, що стосуються розбудови спроможності у спорті, зокрема з акцентом на інклюзивність, лідерство та психологічне здоров’я. Вона підкреслила важливість розвитку потенціалу у сфері спорту за допомогою міжнародної співпраці з Молдовою та іншими європейськими країнами.
Нарада стала важливим кроком у зміцненні співпраці між Україною та Європейським Союзом у сфері спорту та сприянні розвитку спортивної інфраструктури, підтримці тренерів і спортсменів у важкий час війни та відновлення країни.