Борцю Єгору Якушенко призначена іменна стипендія від НОК України

Національний комітет України на чолі з президентом Вадимом Гутцайтом підтримав ініціативу президента Асоціації спортивної боротьби України Юрія Копитка з призначення чемпіону Європи U23, чемпіону світу та Європи U20 з греко-римської боротьби Єгору Якушенко іменної стипендії від НОК України.
НОК України, високо оцінивши досягнення молодого борця, з радістю підтримав цю ініціативу та надав фінансову допомогу, яка стане важливим кроком у подальшому розвитку кар'єри Єгора Якушенка.
Зазначимо, що вісімнадцятирічний спортсмен стабільно показує високі результати і має потенціал для досягнення нових вершин. Єгор Якушенко прагне вдосконалювати свою майстерність, щоб здобути медаль на Олімпійських іграх-2028 у Лос-Анджелесі.
Нагадаємо, що НОК України визнав борця греко-римського стилю Єгора Якушенко найкращим юним спортсменом 2024 року в Україні.
Бажаємо Єгору успіхів на шляху до нових перемог!

19-е лютого 2026 р.Комфорт і відновлення: збірна України отримала спеціальні ковдри від компанія Airweave
19-е лютого 2026 р. #OlympicLab завітав до студентів Прикарпаття
19-е лютого 2026 р.Валентина Цербе-Несіна провела мотиваційну зустріч для студентів Чернігівщини