#BeActive на Рівненщині у дії : школярі долучилися до Олімпійського уроку

22 вересня в Рівненський області у Шубківському ліцеї та Рисвянській гімназії Білокриницької територіальної громади відбулись спортивні активності. На майданчиках закладів панувала весела та гамірна атмосфера — саме тут проходив Олімпійський урок, організований у рамках Європейського тижня спорту #BeActive. Захід мав на меті мотивувати дітей обирати активний і здоровий спосіб життя.
Після короткої довідки про історію та ідею Олімпійського уроку розпочалися спортивні конкурси, у яких школярі демонстрували свої навички: володіння м’ячем, влучність у бадмінтоні, обертання гімнастичного обруча, набивання тенісного м’ячика та вправність у стрибках через скакалку.
Усі учасники отримали сертифікати, а переможці — пам’ятні брендовані сувеніри та медалі від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.
Захід став ще одним прикладом того, як спорт допомагає дітям розвивати навички, спритність, командний дух та впевненість у власних силах. Організаторами активностей виступили Відділення НОК України в Рівненській області та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради».
10-е квітня 2026 р.Олімпійський гарт: у Сумах реалізували проєкт #OlympicLab до Міжнародного дня спорту
10-е квітня 2026 р.Студентська наука і спорт: у ДПУ відбувся круглий стіл до Міжнародного дня спорту
9-е квітня 2026 р.НОК України відзначив найкращих спортсменів грудня-2025, січня та лютого-2026