Новини
Олімпійська академія України здобула перемогу на Flame Awards 2025
7-е жовтня 2025 р.
На конкурс було представлено навчальне видання «Меморабілія в олімпійській культурі та спадщині», авторами якого є віцепрезидент НОК України, президент Олімпійської академії України, професор Марія Булатова та Денис Бєлокуров. Їхня праця стала яскравим прикладом збереження та популяризації олімпійських цінностей і культури.
Національний олімпійський комітет України щиро вітає Олімпійську академію України та авторський колектив з міжнародним визнанням. Це — важлива перемога для всієї олімпійської родини України, яка надихає продовжувати зберігати та розвивати олімпійську спадщину.
Останні новини
7-е листопада 2025 р.Україна закликала МОК та Міжнародний союз ковзанярів відреагувати на порушення «нейтрального статусу» російськими спортсменами
7-е листопада 2025 р.«Швидкість зростатиме з кожним днем», — санкар Антон Дукач про олімпійську трасу, яка «мотивує і додає впевненості»
7-е листопада 2025 р.Відбулось засідання Комісії «Жінки в спорті»: НОК України готується до Форуму гендерної рівності
Спонсори та партнери НОК України