Олімпійський день на Черкащині: юні спортсмени відкривали для себе секрети хокею на траві

25 травня Черкащина продовжила естафету Олімпійського дня, присвятивши черговий захід знайомству із захопливим та динамічним видом спорту – хокеєм на траві.
Учасниками цієї спортивної події стали вихованці КДЮСШ Черкаської міської ради та спортивного клубу «Славутич», які отримали унікальну можливість детально зануритися в тонкощі та специфіку цієї олімпійської дисципліни. Програма заходу була продумана до дрібниць, дозволивши кожному юному атлету пройти захопливий шлях від теорії до практики під керівництвом досвідчених наставників.
Знайомство з хокеєм на траві розпочалося з пізнавального екскурсу, під час якого діти з великою цікавістю вивчали професійний інвентар, особливості хокейних ключок, специфіку м’ячів та захисного екікірування. Тренери наочно продемонстрували учасникам головні відмінності цієї гри від класичного хокею на льоду, а також поділилися професійними хитрощами – тактичними секретами, фішками ведення м’яча та складними маневрами, які допомагають перехитрити суперника на полі. Найемоційнішою стала практична частина: розділившись на команди, хлопці та дівчата з азартом спробували свої сили в серії драйвових мініматчів.
Подія виявилася максимально активною та пізнавальною, вкотре довівши, що Олімпійський день – це завжди про рух, єдність та відкриття нових спортивних горизонтів для майбутніх чемпіонів.
28-е травня 2026 р.З ініціативи комісії НОК України «Закордонне українство» відбулася зустріч з головою Європейського конгресу українців Богданом Райчинцем
28-е травня 2026 р.Дакар-2026: дівоча збірна України з футзалу дізналася своїх суперниць на Юнацьких Олімпійських іграх
28-е травня 2026 р.Erasmus+ та міжнародні партнерства: НОК України розширює можливості для спорту