Новини

Спортивне свято в басейні «Водограй»: як школярі Єланецької громади провели Олімпійський день

16-е липня 2026 р.

12 липня вихованці пришкільного табору «Бджілка» Великосолонівської гімназії Єланецької селищної ради долучилися до заходів з нагоди Олімпійського дня. Тематичний івент на базі басейну «Водограй» організувало Відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області.

Програма зустрічі поєднала інтерактивне знайомство з історією великого спорту та активні тренування. Під час пізнавальної бесіди діти дізналися про походження Олімпійських ігор, їхні символи та засадничі принципи - дружбу, взаємоповагу й прагнення до самовдосконалення. Організатори акцентували увагу на тому, що олімпізм вчить не лише долати дистанції на швидкість, а й підтримувати партнерів по команді та поважати суперників.

Практичну частину свята присвятили водним активностям. У басейні для школярів влаштували командні естафети та рухливі ігри. Діти випробували свої сили у плаванні, демонстрували швидкість, спритність та вчилися діяти згуртовано заради спільної перемоги.

На завершення заходу організатори та освітяни висловили щиру вдячність Збройним Силам України за захист, який дає можливість проводити такі корисні оздоровчі зустрічі й дарувати дітям щасливі, спокійні миті літнього відпочинку.

Спонсори та партнери НОК України