Новини
Українці здобули сім нагород у перший день зимових Паралімпійських ігор
4-е березня 2022 р.

Сім нагород приніс Україні перший день зимових Паралімпійських ігор у Пекіні. Усі вони були здобуті в різних класах біатлонних спринтерських гонок.
У синьо-жовтих кольорах вийшов увесь п’єдестал пошани у чоловіків серед учасників з порушенням зору.
Золото здобув Віталій Лук’яненко (клас B3, гайд Бабар), срібло - Олександр Казік (клас B1, гайд Кучерявий), бронзу - Дмитро Суярко (клас B2, гайд Ніконович)
Чемпіонами Парілімпіади-2022 також стали Григорій Вовчинський (клас LW8) та Оксана Шишкова (клас B2, гайд Марченко). Срібні медалі вибороли - Тарас Радь (клас LW12) та Людмила Ляшенко (клас LW8).
Сергій Бубка привітав паралімпійську збірну з успішним стартом та бажає подальших перемог!
Останні новини
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день
Спонсори та партнери НОК України