Українські олімпійці повернулися додому з ЄЮОФ-2015

ХІІ зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль завершено. Тож, з престижного турніру українські спортсмени вирушили додому.
Сьогодні рейсом Фрідріхсгафен-Франкфурт-на-Майні-Київ до української столиці прибули наші фігуристи - чемпіон зимового Олімпійського фестивалю Іван Павлов та його колега Дар'я Гожва.
Новоспеченого чемпіона ЄЮОФ-2015 від імені Національного олімпійського комітету України в аеропорту «Бориспіль» привітала начальник Управління олімпійського руху НОК України, призерка Олімпійських ігор Ганна Сорокіна.
З вдалим виступом Івана Павлова вітали його рідні та близькі, а також представники українських ЗМІ.
Про перебування наших юних олімпійців на Фестивалі можна ознайомитись за цим посиланням
http://noc-ukr.org/olympic/euof/festival/vorarlberg-liechtenstein-2015/
25-е червня 2026 р.Пішов із життя багаторічний член НОК України Мирослав Грабовецький
25-е червня 2026 р.МОК оновив Олімпійську хартію та затвердив стратегічний курс до 2032 року
25-е червня 2026 р.Олімпійський день на Харківщині: спорт та незламність об'єднали громади та студентство регіону