В Олімпійській академії України обговорили нові міжнародні ініціативи у сфері спорту

22 травня Олімпійська академія України та Міжнародний центр олімпійських досліджень стали майданчиком для проведення робочої зустрічі з делегацією Міжнародної федерації спорту для всіх.
До складу міжнародної делегації увійшли: Марко Томазіні, Роберт «Ноб» Раух, Андреа Роббія та Олександра Боляк.
У ході зустрічі сторони обговорили актуальні напрями розвитку міжнародної співпраці у сфері фізичної культури і спорту, зосередивши увагу на перспективах реалізації спільних ініціатив у галузі олімпійської освіти, популяризації олімпійських цінностей і спадщини П’єра де Кубертена, а також підтримці міжнародних проєктів у сфері спорту для всіх.
Окрему увагу учасники приділили питанням розширення партнерства у реалізації освітніх програм, залучення молоді до активного способу життя, розвитку міжнародного молодіжного лідерства та використання спорту як ефективного інструменту соціальної згуртованості, формування стійкості й посилення міжнародної взаємодії.
За підсумками зустрічі сторони підтвердили зацікавленість у подальшому розвитку співпраці та окреслили перспективні напрями спільної діяльності.
На завершення візиту керівник делегації Марко Томазіні залишив пам’ятний запис у Книзі почесних гостей, у якому відзначив вагомий внесок Олімпійської академії України та Міжнародного центру олімпійських досліджень у розвиток олімпійської освіти, міжнародного співробітництва та поширення гуманістичних ідей олімпізму.
22-е травня 2026 р. #OlympicLab на Рівненщині: вихованці Клеванського ліцею дізналися секрети лідерства та побудови кар'єри
22-е травня 2026 р.#DoLikeOlympians у Кривому Розі: учасниця Олімпійських ігор Ніка Шарафутдінова надихнула юних плавців на нові звершення
22-е травня 2026 р.#OlympicLab об'єднав освітян та учнівство Луганщини