Про Європейський тиждень спорту


Європейський тиждень спорту проходить в країнах Старого світу з 23 по 30 вересня.

Цей суспільноважливий проєкт ініційований Європейською Комісією та має на меті популяризацію спорту та фізичної активності (#BeActive) в Європі та за її межами.

Ведення здорового способу життя незалежно від віку, гендеру, походження та рівня підготовки – основний акцент проєкту. Спорт і фізична активність значно підтримують здоров’я громадян, а оскільки загальна тенденція рівня фізичної активності людства знижується, ЄТС відповідає на цей виклик та закликає до спільних дій. Європейський тиждень спорту передбачає тісну співпрацю з національними координаторами та багатьма різними партнерами, які твердо підтримують та сприяють реалізації проєкту.

ЄТС стартував 9 років тому. Україна вперше отримала право приєднатися до однієї з наймасовіших ініціатив ЄС у сфері фізичної культури 2018 році. З 2019 року координатором спортивної події в Україні виступив Національний олімпійський комітет, який разом з амбасадорами ЄТС ініціює різноманітні заходи, що популяризують спорт та закликають суспільство активніше долучатися до ведення здорового способу життя.