Про Європейський тиждень спорту

Мета: пропагувати спорт і рухову активність в Європі.


Європейський тиждень спорту проходить в країнах Старого світу з 23 по 30 вересня.

Вісім років цей суспільноважливий проєкт, ініційований Європейською Комісією, спонукає людей до здорового способу життя – бути активними (#BeActive) не лише  впродовж тижня, але й залишатися такими протягом життя.   

Європейський тиждень спорту спонукає до занять спортом та фізичної активності, і має на меті підвищити обізнаність про численні переваги обох. 

Тиждень призначений для всіх – незалежно від віку, походження та рівня підготовки – і допомагає людям, органам державної влади, спортивному руху, громадським організаціям та приватному сектору співпрацювати у галузі спорту.

Європейський тиждень спорту (http://ec.europa.eu/sport/week/) – це ініціатива Європейської Комісії, яка в значній мірі є децентралізованою, і відбувається в усій Європі. Тиждень передбачає тісну співпрацю з національними координаторами та багатьма різними партнерами, які твердо підтримують його цілі. 

У 2018 році Україна вперше отримала право приєднатися до однієї з наймасовіших ініціатив ЄС у сфері фізичної культури. А починаючи з 2019 року координатором цієї спортивної події в Україні виступає Національний олімпійський комітет, який разом з амбасадорами ЄТС – іменитими медалістами Олімпійських ігор: президентом НОК України Сергієм Бубкою, Оленою Говоровою, Ольгою Саладухою, Наталією Добринською та  Анастасією Коженковою, – ініціює різноманітні заходи, що популяризують  спорт та закликають суспільство активніше долучатися до нього.

Зважаючи на воєнний стан, в якому змушена перебувати наша країна та наші громадяни, цього року традиційні івенти пройдуть менш масштабно. Проте кожен бажаючий може долучитися до ініціативи звернувшись до регіонального відділення, і дізнатися про заходи, що проходять в тій чи іншій області під гаслом #BeActive, або взявши участь в онлайн челенджі #BeActivе – будь переможцем! ( деталі за посиланням)