Сергій Бубка: «Впевнений, що наше спортивне олімпійське майбутнє буде тільки переможним»
01 Серпня 2022 Поділитися
Сергій Бубка: «Впевнений, що наше спортивне олімпійське майбутнє буде тільки переможним»

Президент НОК України поділився своїми враженнями від виступу збірної України на XVI літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

Про результат команди:

«Вважаю, це чудовий виступ нашої команди і є велика перспектива. Є майбутнє українського олімпійського спорту, оскільки у нас справді талановита, яскрава, могутня молодь, яка, я впевнений, буде прославляти нашу державу, підійматиме прапор України.

Тож, я дуже задоволений їхнім виступом і хотів би подякувати всім тренерам, всім хлопцям та дівчатам, їхнім батькам, усім, хто доклав дуже багато зусиль у цих непростих умовах для того, щоб команда приїхала, команда виступила і це дуже важливо для всіх нас, для нашої держави».

 

Про підтримку України та роботу перед ЄЮОФ-2022:

 

«На міжнародній арені це і підтримка Фонду олімпійської солідарності Міжнародного олімпійського комітету, Європейські Олімпійські Комітети взяли на себе витрати щодо забезпечення нашої збірної.

Ми збирали цю команду – хтось перебував в Україні, хтось за кордоном, потрібно було привезти одяг національної олімпійської збірної сюди до Банської Бистриці. Працював великий колектив і Мінмолодьспорту, і НОК України, і національних федерацій. В ці складні часи війни є велика олімпійська родина, яка підтримує, яка допомагає, робить усе для того, щоб Україна була на висоті».

 

Про яскраве майбутнє української молоді:

 

«Дуже всім дякую, і впевнений, що наше спортивне олімпійське майбутнє буде тільки переможним.

І я хотів би, щоб цей фестиваль був для них своєрідним поштовхом і стартом для великої спортивної кар’єри. І те, що в нас 18 медалей – це все є і ми це бачимо. 

Вважаю, що не потрібно сильно засмучуватись молоді, яка цього разу не змогла завоювати нагороди. Це початок їхнього спортивного життя, потрібно зробити висновки, продовжити працювати, слухати своїх батьків та тренерів. Переконаний у них буде все гаразд.

Спорт формує потужний, міцний спортивний характер, який буде потрібен для їхнього майбутнього. Тому працювати, рухатись вперед і ніколи не зупинятися. Бажаю аби в їхньому житті було якнайбільше перемог!».

 

Нагадаємо, що збірна України на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в словацькій Банській Бистриці здобула 6 золотих, 6 срібних та 6 бронзових нагород.


Медіа