Представлена Олімпійська форма збірної команди України
13 Липня 2012 Поділитися
Представлена Олімпійська форма збірної команди України

12 липня під час урочистого відкриття офіційного Екіпірувального центру BОSCO відбулася презентація парадної, повсякденної та спортивної форми Олімпійської команди України на Ігри XXX Олімпіади в Лондоні.

Наші спортсмени постануть перед багатомільйонною телевізійною аудиторією та Олімпійською сім’єю світу в традиційній для України синьо-жовтій колірній гамі.

При цьому дизайнери нової колекції BOSCO London-2012 запропонували оригінальне творче рішення та оновили орнамент, який вже став невід’ємною частиною образу українського олімпійця. Дизайнери додатково запропонували оригінальний синьо-біло-блакитний візерунок, а також використали традиційний колос, який передає культуру і дух України.

Кожному члену офіційної команді запропоновано 29 найменувань і 40 предметів екіпіровки, які виконані з сучасних матеріалів, розрахованих на кліматичні умови країни-господарки Ігор.

«Важливо, щоб одягнувши форму ти відчував себе гордо. Екіпіровка на лондонську Олімпіаду вийшла барвистою, яскравою, у дусі й стилі нашого прапора, наших культурних традицій. Приємно, що під час кожних Олімпійських ігор громадськість обов’язково згадує українську команду як одну із найстильніших. Такої честі удостоюються далеко не всі збірні! Впевнений, що форма сподобається і спортсменам і уболівальникам», - підкреслив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

За словами дизайнерів парадна форма виконана у дусі початку 70-х років і навіяна творчістю та епохою британської групи The Beatles.

«Наша роль як генерального партнера і офіційного екіпірувальника Олімпійської команди України полягає в тому, щоб повністю одягти і спортсменів, і вболівальників. Правило «зустрічають по одягу» на Олімпійських Іграх діє як ніде. Церемонію відкриття дивляться мільйони осіб», - зауважив засновник марки BOSCO Михаїл Куснірович.

Найближчими днями яскраву та комфортну форму BOSCO приміряють усі члени офіційної олімпійської делегації.

Слід зазначити, що вперше українські олімпійці одягнули форму BOSCO на Олімпійські ігри в Пекіні у 2008 році. Саме з цього часу розпочалася плідна співпраця Національного олімпійського комітету України та відомого бренду одягу.

В рамках угоди, яка підписана до 2017 року, BOSCO безкоштовно забезпечує високоякісною екіпіровкою делегації України на Олімпійських, Юнацьких Олімпійських іграх та Європейських юнацьких олімпійських фестивалях (літніх та зимових), а також надає ще й фінансову допомогу на підготовку спортсменів й пропагування олімпійських цінностей.

У презентації олімпійської форми взяли участь генеральный директор та виконавчий директор ТОВ «Боско Дніпро» Михайло Супруненко і Сергій Гаврик, Денис Силантьєв, Анна Безсонова, члени Олімпійської збірної команди України Василь Ломаченко, Роман Гонтюк, Георгій Зантарая, Катерина Бондаренко, Олександр Горшковозов, Микита Нестеренко, Юлія Прокопчук, Олексій Пригоров, Олександр Бондар та інші.

Для довідки:

Торгова марка BOSCO представлена в Україні компанією ТОВ «Боско Дніпро». Стартувавши у 2008 році як маркетинговий проект, за минулі роки бренд BOSCO з екіпіровки Олімпійської збірної України не тільки виріс на повноцінний бізнес, а й став основоположником стилю одягу для активного способу життя українців, а також візитною карткою і предметом фетиша українських уболівальників.

На даний момент BOSCO є власником 11 однойменних магазинів на Україні - в Києві, Львові, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Ялті та Донецьку.

Медіа