Діана Варінська – четверта у вправах на брусах

У спортивних гімнастів на XIII літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Тбілісі завершився перший день фіналів в індивідуальних видах.
Україна сьогодні була представлена трьома спортсменами - Єдуардом Єрмаковим (кільця), Максимом Івановим (вільні вправи) та Діаною Варінською (бруса), що є дуже почесним, адже всі команди представлені тут своїми найсильнішими складами.
Найкращий результат серед наших гімнастів показала Діана Варінська, яка у підсумку посіла високе 4 місце (14.650). Єдуард Єрмаков у вправі на кільцях став 5-м, показавши з турецьким гімнастів однакову суму балів – 14.000, але програвши йому за виконання. Максим Іванов, за його словами «перегорів» перед стартом (виступав під останнім стартовим номером) у вільних вправах посів почесне 8 місце (11.200).
27-е червня 2026 р.«Ти зможеш!»: у Вінниці відбувся Всеукраїнський олімпійський день
26-е червня 2026 р.У Вінниці стартував Всеукраїнський семінар з суб’єктами олімпійського руху!
25-е червня 2026 р.Естафети, конкурси та цінності олімпізму: на Запоріжжі відзначили Олімпійський день