Медалі
Медалі
Медалі Парижа-2024, розроблені Філіппом Старком, розділені на чотири, що дозволить медалістам Олімпійських ігор поділитися своїми успіхами зі своїми родинами. На поверхні дизайн виглядає так само, як і типова спортивна медаль. Однак, якщо спортсмен захоче, він може розділити диск на три додаткові секції.
Емблема
Емблема
Логотип Парижа-2024 поєднує в собі три окремі символи: золоту медаль, полум’я та Маріанну – символ революції та французької нації. Кожен із цих символів відображає частину особистостей та цінностей Франції. Презентація емблеми у 2019 році стала знаковим моментом в історії Олімпійських та Паралімпійських ігор. Вперше Олімпіада і Паралімпіада матимуть єдину емблему.
Місто-господар
Місто-господар
Париж стане другим після Лондона містом, яке тричі приймало літні Олімпійські ігри. Місто вогнів вперше приймало Олімпійські ігри 1900 року, після – 1924. Через сто років, 26 липня 2024 року, урочисто привітає мир на Іграх втретє. Для Франції це буде шоста Олімпіада. На додаток до трьох літніх, Франція тричі організовувала зимові Ігри: Шамоні-1924, Гренобль-1968 та Альбервіль-1992.
Згорнути інформацію Зачекайте Розгорнути інформацію
Париж-2024: Актуальні новини
Медіа